Modelējošā. manuāla masāža sejai ,kakla ,dekoltē zona.Face Fitness.

Sejas manuāla plastika ir fizioloģiski pamatotu un secīgi izpildāmu manuālo masāža un liftinga procedūra kopums,kas iedarbojas visos audu līmeņos.Sejas plastika veicina sejas atjaunošanu un formas uzturēšanu,kā arī sejas un kakla vecumu saistītu izmaiņu profilaksi.

SPLIT-masāža-tā ir dziļa mīksto sejas audu izmīcīšana.Masāžas mērķis ir sejas muskuļu hipertonusa likvidēšana,audu fibrozitātes samazināšana,zemādas tauku slāņu izlīdzināšana,uzpampuma samazināšana,sejas krāsa un ādas stāvokļa uzlabošana,poru grumbiņu un nokarenuma samazināšana.

INTEROLĀLĀ masāža -tā ir muskuļu hipertonusa likvidēšana,saspringuma likvidēšana muskuļa stiprinājuma vietās pie kaula,liekā šķidruma izvadīšana un ādas  muskuļu sejas audu izlīdzināšana.

VAKUUMA banku masāža ir lieliska kapilārterapija,kas veicina visas sejas un kakla kapilāru un tīkla atveseļošanos.Uzlabo ādas stāvokli,sejas krāsu,atjauno un izlīdzina zemādas tauku slāni,veicina sejas modelēšanu.

LIFTINGA manuālā masāža -ļauj modelēt ādas muskuļus,sniedzot noturīgu liftinga efektu,izlīdzina deguna un mutes grumbas,vertikālās un horizontālās grumbiņas uz pieres.Pievelk augšējo plakstiņu,paceļ noslīdējušus vaigus,samazina dubultzodu un maisiņus zem acīm.

Procedūras  gaita:

-Attīrīšana.

-Pīlings pēc meistara ieskata(detox pīlings Biodroga).

-Masāža-Split/lifting-limfodrenāža/vakuuma/bukālā 

1h-1h30 

-Plastoficējoša maska.

-Mitrinošs serums.

Procedūras ilgums 1.30h 

Pakalpojuma cena  īpašs piedāvājums 35.00EUR


Pirkumu grozs