Kungu -plastificējošā,manuālā koriģējoša masāža.

Sejas manuāla plastika ir fizioloģiski pamatotu un secīgi izpildāmu manuālo masāža un liftinga procedūra kopums,kas iedarbojas visos audu līmeņos.Sejas plastika veicina sejas atjaunošanu un formas uzturēšanu,kā arī sejas un kakla vecumu saistītu izmaiņu profilaksi.

SPLIT masāža-tā ir dziļa mīksto sejas audu izmīcīšana.Masāžas mērķis ir sejas muskuļu hipertonusa likvidēšana,audu fibrozitātes samazināšana,zemādu tauku slāņa izlīdzināšana,uzpampuma samazināšana,sejas krāsa un ādas stāvokļa uzlabošana,poru ,grumbiņu un nokarenuma samazināšana.

INTEROLĀRĀS  masāžas mērķis ir muskuļu hipertonusa likvidēšana,saspringuma likvidēšana muskuļa stiprinājuma vietās pie kaula,liekā šķidruma izvadīšana un ādas muskuļu sejas audu izlīdzināšana.

VAKUUMA banku masāža ir lieliska kapilārterapija,kas veicina visas sejas  un kapilāru un tīkla atveseļošanos.Uzlabo ādas stāvokli,sejas krāsu ,atjauno un izlīdzina zemādas tauku slāni,veicina sejas modelēšanu.

LIFTINGA-LIMFODRENĀŽAS masāža ļauj modelēt ādas muskuļus,sniedz noturīgu liftinga efektu,izlīdzina deguna un mutes grumbas,vertikālās un horizontālās  grumbiņas uz pieres.Pievelk augšejo plakstiņu.Paceļ noslīdējušos vaigus.Samazina dubultzodu.Mazina maisiņus zem acīm.

Procedūras ilgums 1h20min

Pakalpojuma maksa40.00 EUR.Pirkumu grozs