INTENSĪVI MITRINOŠĀ PROCEDŪRA SEJAI.

(75 min  35EUR)

Intensīvi mitrinoša procedūra,piešķir ādai izlīdzinošu efektu,nodrošina mitruma noturību.Aktivizē šūnu apmaiņas procesu,stimulē šunu reģenerāciju.Efekts redzams jau pēc vienas procedūras.Izlīdzina izteikti sausas krunciņas.

Procedūras secība.

Ādas attīrīšana,maigi un saudzīgi attīrošs gēls ar ilgstoši mitrinošu iedarbību.

Inovatīvs trīskāršas iedarbības pīlings,produkts perfekti attīra un mitrina ādu,saglabājot tās veselību.Lieliski novērš ādas raupjumu un sausumu,mīkstina,padara to maigu un mirdzošu.

Limfodrenāžas liftinga manuālā masāža-novērš tūsku,iedarbojas uz dziedzeru limfātisko sistēmu ādas augšējā slānī un rada drenāžas efektu.Masāža paaugstina  sejas muskulatūras tonusu,atjauno sejas ovālu.

Darsonvāls-veicina ādas elastīguma un tvirtuma palielināšanos,novērš krunciņu veidošanos,uzlabo sviedru dziedzeru darbību.

Plastificējoša sejas maska.Mitrina,plastificē,nostiprina un atjauno ādas struktūru.

Dziļi mitrinošs gels-atjauno ādas hidrolipīda slāni,nodrošina izcilu ādas mitrināšanu,tūlītēju mīmikas grumbiņu un ādas toņa izlīdzināšanu.Spēcīgā antioksidantu kombinācija samazina ādas jūtību,kavē novecošanās izmaiņas ādā un atjauno ādas elasticitāti.

Atjaunojošs liftinga acu kontūrkrēms-efektīvi kavē  novecošanās procesus ādā un acīmredzami samazina grumbiņas.Inovatīvo aktīvo vielu kombinācija ar augstvērtīgajām augu eļļām,progresīvajiem ādas mitrinātājiem un antioksidantiem nodrošina noturīgu liftinga iedarbību.


Pirkumu grozs